RAB – TECHNIKI DIAMENTOWE – oFIRMIE

Głównym celem naszej firmy jest bycie liderem w zakresie techniki diamentowej. Pragniemy dostarczać Klientom rozwiązań w pełni realizujących ich zapotrzebowania. Właśnie dlatego staramy się nieustannie podnosić kwalifikacje naszej kadry pracowniczej a do realizacji zleceń wykorzystywać wyłącznie najlepszy sprzęt i narzędzia. Zależy nam na tym, aby efekty naszej pracy były zawsze najwyższej jakości. Staramy się rozwiązywać wszystkie problemy naszych Klientów, dzięki czemu budujemy zaufanie a zadowoleni z naszych działań Klienci polecają nas kolejnym.
Bogata wiedza, wieloletnie doświadczenie oraz funkcjonowanie na rynku sprawiło, że jesteśmy specjalistami w technice diamentowej. Stosujemy ją do oferowania usług takich jak m.in. cięcie betonu, cięcie żelbetu oraz wiercenie w betonie. Wykonujemy również cięcie ścian i stropów np. pod drzwi, okna, wentylację lub instalacje: cięcie posadzki betonowej, zbrojonej, szlifowanie betonu, frezowanie betonu, iniekcję ciśnieniową oraz wiele więcej.
W ramach prowadzonej przez nas działalności staliśmy się ekspertami w takich pracach jak: wklejanie kotew i prętów, wiercenie pod kotwy, wiercenie otworów pod instalacje, wzmacnianie konstrukcji taśmami węglowymi a także wzmacnianie konstrukcji betonowych.
Szukasz sprawdzonej i rzetelnej firmy z wieloletnim doświadczeniem? Koniecznie sprawdź nasze portfolio i przekonaj się sam jak pracujemy!

Szukasz sprawdzonej i rzetelnej firmy z wieloletnim doświadczeniem? Koniecznie sprawdź nasze portfolio i przekonaj się sam jak pracujemy!

GRAFIKA-1
GRAFIKA-2