cięcie betonu - RAB Technika Diamentowa - taśmy węglowe

CIĘCIE BETONU

Nasza firma RAB Technika Diamentowa posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie takich usług jak: cięcie betonu, wiercenie otworów w betonie, oraz wzmacniania konstrukcji taśmami węglowymi. Wykonujemy diamentowe cięcie betonu za pomocą specjalistycznych maszyn i narzędzi. Cięcie betonu przy użyciu techniki diamentowej umożliwia rozszczepienie dowolnego materiału, nie powodując przy tym pylenia, ani drgań. Jesteśmy firmą z Warszawy, jednak nasze usługi świadczymy na terenie całej Polski.

 Polecamy znajdujące się w naszej ofercie usługi:

  • cięcie betonu, wycinanie otworów, np. drzwiowych w ścianach, pod schody w stropach, bezpyłowo, cięcie betonu piłami diamentowymi, wiercenie otworów techniką diamentową,
  • wzmacnianie konstrukcji taśmami węglowymi, matami kompozytowymi z włókien węglowych, zbrojenie zewnętrzne, taśmy węglowe, zwiększanie nośności: stropów, słupów, podciągów,
  • naprawy konstrukcji żelbetowych zaprawami PCC i PC,
  • kucie betonu, ręczne wyburzenia,
  • zabezpieczenia ppoż. wzmocnień, dylatacji, przejść instalacyjnych,
  • montaż kotew talerzowych,
  • wklejanie prętów, starterów,
  • iniekcje ciśnieniowe, sklejanie i uszczelnianie rys.

Mamy certyfikaty firm Sika, Rigips, Webac, Promat, Hilti, S&P Lamellen, Rockwool.

Cięcie betonu to zadanie, do którego potrzebne jest ogromne doświadczenie oraz odpowiedni sprzęt. Dlatego, zamiast samodzielnie poszukiwać rozwiązania i testować nowe technologie, lepiej powierzyć to zadanie profesjonalistom. W ten sposób zyskujemy perfekcyjne wykonanie i jednocześnie pewność, że wszystko zostanie przeprowadzone bezpiecznie, szybko i bezproblemowo. Cięcie betonu nie ma dla nas żadnych tajemnic, a jego najlepsze wykonanie zawsze uważamy za priorytet – to właśnie dlatego z naszych usług skorzystało już wielu klientów nie tylko z Warszawy i okolic, ale z całego kraju.

Nowoczesny sprzęt, za pomocą którego wykonujemy usługi cięcia betonu oraz wiercenie, posiada wszystkie niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa. Zatem gdy chodzi o cięcie betonu zbrojonego, nasza firma nie ma sobie równych! Jeśli potrzebujesz fachowców, którzy rzetelnie wykonują swoją pracę, z pewnością będziesz zadowolony z naszych usług. Elastyczne terminy oraz atrakcyjne ceny sprawiają, że nasza oferta wyróżnia się na rynku. Niezależnie od tego, czy posiadasz zlecenie na wykonanie profesjonalnego cięcia w betonie na dużych powierzchniach, czy na regulowanie posadzki lub wiercenia w niewielkich nacięciach – zajmiemy się nimi i przeprowadzimy profesjonalne cięcia. Nasz zespół posiada wszelkie niezbędne kwalifikacje, a duże doświadczenie w zakresie techniki diamentowej sprawia, że wszystkie prace przebiegają bezproblemowo. Grono naszych zadowolonych klientów stale się powiększa – dołącz do nich, jeśli szukasz profesjonalistów, którym możesz powierzyć wykonanie zadania, jakim jest cięcie w betonie.

Naszym kapitałem są ludzie – nasi pracownicy, posiadający ogromne doświadczenie w zakresie cięcia betonu nabyte w trakcie wieloletniej pracy w naszej firmie. Posiadamy profesjonalny park maszynowy, dzięki któremu jesteśmy w stanie pracować w różnych warunkach. Stosowane przez nas tarcze diamentowe to nowoczesne rozwiązanie, które znacząco usprawnia przebieg pracy: w ten sposób cięcie betonu wykonujemy szybko i bez komplikacji. Cięcie żelbetu przeprowadzamy na terenie całego kraju, między innymi w takich miastach jak: Warszawa, Białystok, Lublin czy Kraków. Atrakcyjne warunki dojazdu i korzystne ceny sprawiają, że bez problemu możesz zamówić cięcie konstrukcji niemal w dowolnym miejscu w Polsce.

W przypadku stałej współpracy oferujemy korzystne rabaty. Świadczymy nowoczesne usługi w atrakcyjnej cenie, a nasze doświadczenie w zakresie cięcia betonu sprawia, że nasza firma RAB Technika Diamentowa jest wiodąca na rynku budowlanym.