cięcie betonu - RAB Technika Diamentowa - taśmy węglowe

CIĘCIE BETONU

Firma RAB Technika Diamentowa posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie takich usług jak: cięcie betonu, wiercenie otworów w betonie oraz wzmacnianie konstrukcji taśmami węglowymi. Wykonujemy diamentowe cięcie betonu za pomocą specjalistycznych maszyn oraz narzędzi. Cięcie betonu przy użyciu techniki diamentowej umożliwia rozszczepienie dowolnego materiału, nie powodując przy tym pylenia czy drgań. Jesteśmy firmą z Warszawy, jednak nasze usługi świadczymy na terenie całej Polski.

 Polecamy znajdujące się w naszej ofercie usługi:

  • cięcie betonu i wycinanie otworów, np. drzwiowych w ścianach, pod schody w stropach, bezpyłowe cięcie betonu piłami diamentowymi oraz wiercenie otworów techniką diamentową,
  • wzmacnianie konstrukcji taśmami węglowymi, matami kompozytowymi z włókien węglowych, zbrojenie zewnętrzne, taśmy węglowe, zwiększanie nośności: stropów, słupów, podciągów,
  • nnaprawy konstrukcji żelbetowych zaprawami PCC i PC,
  • kucie betonu, ręczne wyburzenia,
  • zabezpieczenia ppoż. wzmocnień, dylatacji, przejść instalacyjnych,
  • montaż kotew talerzowych,
  • wklejanie prętów, starterów,
  • sklejanie i uszczelnianie rys.

Cięcie i wiercenie w betonie – współczesne rozwiązania

Mamy certyfikaty firm Sika, Rigips, Webac, Promat, Hilti, S&P, Rockwool.
Cięcie betonu to zadanie, do którego potrzebne jest ogromne doświadczenie oraz odpowiedni sprzęt. Dlatego, zamiast samodzielnie poszukiwać rozwiązań, lepiej powierzyć bezpyłowe cięcie betonu profesjonalistom. W ten sposób zyskujemy perfekcyjne wykonanie, a także pewność, że wszystko zostanie przeprowadzone bezpiecznie, szybko oraz bezproblemowo. Cięcie betonu nie ma dla nas żadnych tajemnic, a solidne wykonanie zlecenia zawsze uważamy za priorytet – to właśnie dlatego z naszych usług skorzystało już wielu klientów nie tylko z Warszawy i okolic, ale też z całego kraju.

Nowoczesny sprzęt, za pomocą którego wykonujemy usługi cięcia betonu oraz wiercenia w nim, posiada wszystkie niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa. Gdy w grę wchodzi cięcie betonu zbrojonego, zawsze stajemy na wysokości zadania! Nasi fachowcy rzetelnie wykonują swoją pracę, dlatego z pewnością będziesz zadowolony z usługi, jaką jest cięcie betonu.

Dostosowanie do klienta

Elastyczne terminy oraz atrakcyjne ceny sprawiają, że nasza oferta wyróżnia się na tle innych na rynku. Niezależnie od tego, czy zlecenie dotyczy wykonania profesjonalnego cięcia w betonie na dużych powierzchniach, czy regulowania posadzki lub wiercenia w niewielkich nacięciach – zajmiemy się wszystkim i przeprowadzimy profesjonalne cięcia. Nasz zespół posiada wszelkie niezbędne kwalifikacje, a duże doświadczenie w zakresie techniki diamentowej sprawia, że wszelkie prace przebiegają bezproblemowo. Grono naszych zadowolonych klientów stale się powiększa – dołącz do nich, jeśli szukasz profesjonalistów, którym możesz powierzyć wykonanie zadania, jakim jest cięcie w betonie.

Naszym kapitałem są ludzie – pracownicy posiadający ogromne doświadczenie w zakresie cięcia betonu nabyte w trakcie wieloletniej pracy. Posiadamy profesjonalny park maszynowy, dzięki któremu jesteśmy w stanie pracować w różnych warunkach. Stosowane przez nas tarcze diamentowe to nowoczesne rozwiązanie, które znacząco usprawnia przebieg pracy. Przy ich użyciu cięcie betonu wykonujemy szybko i bez komplikacji.

Cięcie żelbetu przeprowadzamy na terenie całego kraju, między innymi w takich miastach jak: Warszawa, Białystok, Lublin czy Kraków. Atrakcyjne warunki dojazdu i korzystne ceny sprawiają, że bez problemu możesz zamówić cięcie konstrukcji niemal w dowolnym miejscu w Polsce. W przypadku stałej współpracy oferujemy korzystne rabaty. Świadczymy nowoczesne usługi w atrakcyjnej cenie, a nasze doświadczenie w zakresie cięcia betonu sprawia, że firma RAB Technika Diamentowa jest wiodąca na rynku budowlanym. Cięcie i wiercenie w betonie to nasza specjalność. Zapraszamy!