cięcie betonu - RAB Technika Diamentowa - taśmy węglowe

CIĘCIE BETONU

Nasza firma RAB Technika Diamentowa posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie: cięcia betonu, wiercenia otworów w betonie, oraz wzmacniania konstrukcji taśmami węglowymi. Wykonujemy diamentowe cięcie betonu za pomocą specjalistycznych maszyn i narzędzi. Cięcie betonu przy użyciu techniki diamentowej umożliwia cięcie dowolnego materiału nie powodując przy tym pylenia, ani drgań. Usługi nasze świadczymy na terenie całej Polski.

 Polecamy znajdujące się w naszej ofercie usługi:

  • Cięcie betonu, wycinanie otworów  np. drzwiowych w ścianach, pod schody w stropach, bezpyłowo, cięcie betonu piłami diamentowymi, wiercenie otworów techniką diamentową.
  • Wzmacnianie konstrukcji taśmami węglowymi, matami kompozytowymi z włókien węglowych, zbrojenie zewnętrzne, zwiększanie nośności: stropów, słupów, podciągów.
  • Naprawy konstrukcji żelbetowych zaprawami PCC i PC
  • Kucie betonu, ręczne wyburzenia.
  • Zabezpieczenia ppoż. wzmocnień, dylatacji, przejść instalacyjnych.
  • Montaż kotew talerzowych.
  • Wklejanie prętów, starterów.
  • Iniekcje ciśnieniowe, sklejanie i uszczelnianie rys.
  • Certyfikaty firm Sika, Rigips, Webac, Promat, Hilti, S&P Lamellen, Rockwool,

Cięcie betonu to zadanie, do którego potrzebne jest ogromne doświadczenie, oraz odpowiedni sprzęt. Dlatego zamiast samodzielnie poszukiwać rozwiązania i testować nowe technologie, lepiej powierzyć to zadanie profesjonalistom. W ten sposób zyskujemy perfekcyjne wykonanie i jednocześnie pewność, że wszystko zostanie przeprowadzone bezpiecznie, szybko i bezproblemowo.

Nowoczesny sprzęt, za pomocą którego wykonujemy usługi cięcia betonu posiada wszystkie niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa. Zatem gdy chodzi o cięcie betonu zbrojnego, nasza firma nie ma w sobie równych. Jeśli potrzebujesz fachowców, którzy rzetelnie wykonają swoją pracę, z pewnością będziesz zadowolony z naszych usług. Elastyczne terminy oraz atrakcyjne ceny sprawiają, że nasza oferta wyróżnia się na rynku. Niezależnie od tego, czy posiadasz zlecenie na wykonanie profesjonalnego cięcia na dużych powierzchniach, czy regulowanie posadzki lub niewielkie nacięcia – zajmiemy się nimi i przeprowadzimy profesjonalne cięcia. Nasz zespół posiada wszelkie niezbędne kwalifikacje, a duże doświadczenie w zakresie techniki diamentowej sprawia, że wszystkie prace przebiegają bezproblemowo. Grono naszych zadowolonych Klientów stale się powiększa – dołącz do nich, jeśli szukasz profesjonalistów, którym możesz powierzyć wykonanie takiego zadania.

Naszym kapitałem są ludzie, nasi pracownicy, posiadający ogromne doświadczenie nabyte w trakcie wieloletniej pracy w naszej firmie. Posiadamy profesjonalny park maszynowy, dzięki czemu jesteśmy w stanie pracować w różnorodnych warunkach. Stosowane przez nas tarcze diamentowe to nowoczesne rozwiązanie, które znacząco usprawnia przebieg pracy: w ten sposób cięcie betonu wykonujemy szybko i bez komplikacji. Cięcie żelbetu przeprowadzamy na terenie całego kraju, między innym w takich miastach Białystok, Lublin, Kraków, Warszawa, Suwałki, Lublin, Kraków, Siedlce, Zabrze, Katowice, dąbrowa, Gdańsk, Sopot, Zielona Góra, Łódź, Wrocław, Gdynia,    oraz wielu innych miastach. Atrakcyjne warunki dojazdu i korzystne ceny sprawiają, że bez problemu możesz zamówić cięcie konstrukcji niemal w dowolne miejsce.

W przypadku stałej współpracy oferujemy korzystne rabaty. Oferujemy nowoczesne usługi w atrakcyjnej cenie, a nasze doświadczenie w zakresie cięcia betonu sprawia, że nasza firma RAB Technika Diamentowa jest wiodącą na rynku.